Background

o nas kilka słów

Skrzydlate Inspiracje

Pracownia Florystyczno-Dekoracyjna Skrzydlate Inspiracje - dlaczego my?

Pracownia? Nie siedzimy z założonymi rękami –tworzymy i kreujemy. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, ponieważ cieszą nas nowe wyzwania. W projekty angażujemy się, przekraczając granice wyobraźni.

Florystyka? Kwiaty i my to związek idealnie się dopełniający. Nieustannie doskonalimy nasze umiejętności, aby jeszcze lepiej z piękna pojedynczych kwiatów, tworzyć małe dzieła sztuki.

Dekoracje? Pracownia to nie tylko kwiaty. Wiemy, że to właśnie detale tworzą niepowtarzalny charakter aranżacji, dlatego projekty kwiatowe uzupełniamy, ulegając drugiemu zauroczeniu – papierowymi dodatkami.

Skrzydlate? Wierzymy, że jedyną granicą jest nasza wyobraźnia. Niczym na skrzydłach wznosimy się ponad ramy stereotypów i utarte szablony, a każde nowe zlecenie dodaje nam skrzydeł do realizacji kolejnych projektów.

Inspiracje? Źródeł pomysłów jest wiele; trendy, aktualna moda, otaczający krajobraz. Jednak te najbardziej trafione inspiracje rodzą się z prawdziwej ludzkiej historii i zdarza się, że to kwiaty wybierają nas, a nie odwrotnie. Szukamy inspiracji i inspirujemy.

Zapraszamy na spotkanie z nami - ono nic nie kosztuje, a na pewno uskrzydli i zainspiruje.

Skrzydlate Inspiracje © 2021